نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل
چکیده این مطلب : انتشار : 29 اکتبر 2019 0 نظر 31 بازدید

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل اپل فقط یک شرکت فناوری نیست بلکه یکی از مبتکران برتر فناوری در جهان است. علاوه بر این ، مکان بسیار خوبی برای کار کردن است. اپل نه تنها در سال ۲۰۱۹ بلکه هر سال از سال ۲۰۰۹ به عنوان یکی از بهترین مکانهای کار در Glassdoor قرار…

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل

اپل فقط یک شرکت فناوری نیست بلکه یکی از مبتکران برتر فناوری در جهان است. علاوه بر این ، مکان بسیار خوبی برای کار کردن است. اپل نه تنها در سال ۲۰۱۹ بلکه هر سال از سال ۲۰۰۹ به عنوان یکی از بهترین مکانهای کار در Glassdoor قرار می گیرد. کارکنان آنها این امکان را دارند که ضمن بهره گیری از دستمزدها و مزایای کلاس اول ، با برخی از مهمترین فناوری های نوین امروز کار کنند.  از تخفیف کارمندان گرفته تا بیمه جامع سلامت.

 

بنابراین برای کسب شغل در این شرکت نمادین چه چیزی لازم است؟ ما از کارمندان واقعی و مصاحبه شوندگان در شرکت دریافت کرده ایم که چگونه آنها مصاحبه ای را در شرکت انجام داده اند ، روند انجام آن چیست و چه می شود که یک کارمند برای شرکتی پیشرو در فناوری باشیم.

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل

نحوه مصاحبه در اپل

روند مصاحبه همان چیزی بود که شما از شرکتی مانند این انتظار دارید.

من حدود سه صفحه نمایش تلفن دارم (همه سوالها فنی بودند و آخرین مورد شامل یک قطعه کد بود که به دنبال آن یک مصاحبه تمام روز در سایت انجام می شود.

سایت شامل مصاحبه های یک ساعته در هر ساعت (۱۱-۵) بود و همه بسیار فنی بودند از من خواسته شد مشکلات مختلف (الگوریتم معمولی و موضوعات ساختار داده شما) را حل کنم ، همچنین در پروژه های مختلفی کار کردم: سوالات فکر زیادی را در بر می گرفتند ، اما بعد از مدتی توانستم راه حل خود را پیدا کنم. در کل ، من می گویم خیلی بد نبود همانطور که من با تمرین الگوریتم ها آماده کرده ام ( جستجو ، مرتب سازی ، و غیره) در واقع من مجبور شدم طی دو هفته منتهی به سایت آن را به خودم آموزش دهم .

 

کل این روند بسیار با جلا و حرفه ای بود. پاسخ های HR سریع و تند بود. مصاحبه با سرپرستان بالقوه تا حدودی عصبی بود ، زیرا به نظر می رسید آنها ویژگی های بسیار حسی دارند. ما به راحتی توضیح می دادم که دقیقاً چطور عمل کردید. در گذشته سؤالات زیر ، اعتبار پاسخهای شما را آزمایش کردند. تأکید شدید در اخلاق کار ، نحوه عملکرد شما تحت فشار ، توانایی مسافرت مکرر و بلوغ. از استخدام تا پیشنهاد ، مدت زمان ۲ ماهه. ” – مصاحبه مدیر عرضه جهانی

 

بسیاری از سؤالات عیب یابی پرسید و چقدر در مورد محصولات اپل می دانید. سناریوی بازی کردن در مورد کسی که با آیفون خود مشکلی دارد. چگونه می توانید مانیتور خارجی را عیب یابی کنید؟” – مصاحبه مشاور در خانه اپل

 

فوق العاده سریع و بدون مشکل. در مصاحبه دانشگاه و دو صفحه نمایش تلفن  رویروی من ، و همین. من یک پیشنهاد نسبتاً سریع داشتم. آنها واقعاً هیچ وقتی را هدر ندادند. من شنیده ام که آنها معمولاً  زمان به طور کامل در سایت ها ارائه می دهند. این برای یک همکاری بود. ” – مصاحبه مهندس طراحی محصول

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل

آنچه کارمندان اپل می گویند

“کار در اپل به این معنی است که کارهایی که روی آنها کار می کنید به دست  صدها میلیون نفر به معنای واقعی کلمه به می رسند. برای به درستی انجام کارها فشار زیادی روی ما است و یک نفر را به سمت انجام بهترین کارها در زندگی سوق می دهد. ۲+ سال بعد من هنوز هم با استعدادم و خلاقیت افرادی که با آنها کار می کنم از بین رفته است. – مهندس نرم افزار فعلی

 

موقعیت در خانه است. شرکت شگفت انگیز است. فرصت های پیشرفت بی حد و حصر وجود دارد. شما با برخی افراد بسیار باحال کار می کنید و رهبری به پیشرفت شما اهمیت می دهد. شما ممکن است مربی شوید اما هرگز دیگران را  مورد ضرب و شتم قرار ندهید و بدگویی نکنید.

مزایای این رقابت عبارتند از: مسابقه ۴۰۱k ، گزینه های خرید سهام ، تخفیف محصول و تخفیف در خدمات در مناطق مختلف ، کمک آموزشی ، کمک به کودکان ، تعطیلات پرداخت شده ، زمان بیماری و سایر گزینه های مرخصی ، بازپرداخت باشگاه سلامت یا هزینه دوچرخه شما ۱٫۵ زمان برای OT دریافت می کنید و تقریباً نامحدود است تا زمانی که از ۱۲ ساعت در روز یا ۵۹ساعت  در یک هفته تجاوز نکنید. ” – مشاور فعلی اپل در خانه

 

تیم بزرگی از متفکران خلاق. بازخورد (فرهنگ دریافت و ارائه بازخورد مثبت و منفی). روزهای ویژه غذایی را در طول فصول شلوغ ارائه می دهد. تنوع (از نظر فکر ، احساس ، بودن) در اپل واقعاً مورد احترام هستید. شما می خواهید یاد بگیرید. محیط کار بزرگ با فرصت هایی که باید در یک نقش جدید ترقی شود. ” – متخصص محصول فعلی

 

مدیر پشتیبانی ، مشکلات جالب ، حقوق و دستمزد رقابتی ، همه به محصول اختصاص یافته است. واقعاً همکاران درجه یک و فرهنگ موجود، حمایت کننده بود. من واقعاً می توانم روی کار متمرکز شوم اما نمی توانم اگر در سایر شرکت های بزرگتر باشم. و می دانستم که سهم من تأثیر مهمی برای کاربران منوط است. مهارتهایی که در اینجا آموخته ام به سایر مشاغلی که بعداً داشته ام ترجمه شده است و مطمئن هستم که مهندسی بهتری برای گذراندن وقت در اینجا هستم. ”

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل

نکات جستجوی شغل اپل

  1. تمرین برای مصاحبه – واقعاً تمرین کنید.

اپل یکی از شرکتهای برتر فناوری در جهان است. هر نقش فنی که برای آن درخواست می کنید ، نه تنها شما را در مورد تجربه کار گذشته و تناسب شما برای نقش فعلی صحبت می کند ، بلکه باید آزمایش های فنی خاصی را نیز پشت سر بگذارد که نشان از استعداد شما برای کار دارد. بسته به شغلی که متقاضی آن هستید ، می توانید انواع سؤالاتی را که از افراد مصاحبه شده برای مشاغل خاص در اپل استفاده می شود ، جستجو کنید تا از Glassdoor استفاده کنند – از مهندسان نرم افزار گرفته تا متخصصان فنی گرفته تا مشاوران خانگی در Apple

 

  1. شبکه.

کار در اپل همیشه از طریق یک فرایند درخواست آنلاین غیر شخصی صورت نمی گیرد. در حقیقت ، از هزاران کاربر Glassdoor که در اپل مصاحبه کرده اند ، تنها ۵۵ درصد از طریق اینترنت درخواست کردند ، در حالی که بقیه مصاحبه ها را از طریق مراجعه به کارمندان ، استخدام کنندگان ، استخدام در محیط دانشگاه و حضوری انجام می دادند. این بدان معناست که انجام شبکه سازی در حین شکار شغل خود در اپل می تواند به طور جدی هزینه داشته باشد.

 

این یعنی دسترسی به استخدام کنندگان ، گفتگو با کارمندان فعلی یا گذشته ، و جستجوی شبکه شما برای دیدن اینکه آیا کسی که می شناسید دارای دوستان یا ارتباط حرفه ای در اپل است. کارمندان فعلی انگیزه دارند که شما را نیز ارجاع دهند ، زیرا اپل شناخته شده است برای کارمندان مراجعه کننده به استخدام های موفق ، پاداش نقدی ارائه می دهد. بنابراین بیرون بروید و شروع به صحبت با مردم کنید!

 

  1. رزومه خود را تهیه کنید و دوباره تصحیح کنید.

رزومه کاری شما پایه سنگی است که بر اساس آن برنامه شغلی خود را می سازید. اطمینان حاصل کنید که رزومه شما صیقل ، صحت و اثبات منسجم است. رزومه خود را به دوستان ، اعضای خانواده و همکاران تحویل دهید ، که می توانند در گرفتن خطاها کمک کنند. با یک رزومه آماده برای رفتن ، شما آماده خواهید بود به محض ارسال ، برای مشاغل اقدام کنید.

 

۴- هشدارهای شغلی تنظیم کنید.

اپل در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ شغل ارسال شده در Glassdoor دارد و هرماه بیشتر اضافه می شود. با تنظیم هشدار شغلی می توانید پیدا کردن یک شغل خاص را برای خودتان آسانتر کنید ، بنابراین هنگامی که مشاغل جدید در Apple ارسال می شوند ، Glassdoor برای شما ایمیل ارسال می کند. همچنین می توانید هشدارهای شغلی را برای سمتهای مرتبط در شرکتهای دیگر ، از مهندسی نرم افزار گرفته تا طراحی UX تنظیم کنید.

 

نحوه داشتن یک شغل در شرکت اپل

 

درباره اپل چه باید دانست

قبل از درخواست شغل در اپل ، انجام تحقیقات خود مهم است. در چنین شرکت بزرگی (طبق منابع صنعت ، این شرکت بیش از ۱۳۲۰۰۰ کار تمام وقت از سال ۲۰۱۸ استخدام کرده است) فرصت های شغلی بسیاری در این سازمان وجود دارد ، از کار به عنوان مهندس نرم افزار در سانتا کلارا ، کالیفرنیا گرفته تا کار به هر عنوان دیگر در اپل. مشاور در خانه از اتاق خواب شما در کانزاس. الزامات شغلی و همچنین میانگین حقوق و سؤالات مصاحبه معمولی را برای این سمتها در Glassdoor بررسی کنید.

 

از آنجا که اپل همیشه از محصولات جدید رونمایی می کند ، مهم است که در مورد چه محصولاتی که به تازگی عرضه شده اند ، به روز باشید و کدام یک از آنها در حال حاضر در کار هستند. همچنین باید به اخبار آنها در مورد گزارش های سه ماهه توجه کرد – به عنوان مثال ، اپل فقط گزارش Q2 خود را برای بودجه های سال ۲۰۱۹ منتشر کرد ، که نشان دهنده کاهش فروش آیفون اما افزایش چشمگیر در iPad و فروش پوشیدنی بود.

 

همچنین می توانید با استفاده از Google یا سایر ابزارها ، هشدار خبری تنظیم کنید ، به طوری که هر بار که اخبار بزرگ مربوط به اپل منتشر می شود ، می توانید بلافاصله آن را مشاهده کنید.

 

مرد بازار
مردبازار به افرادی که قصد حضور حرفه ای در بازار را دارند کمک می کند تا مهارت های موردنیاز را بدست آورند. مرد بازار کلیه مهارت هایی که یک نفر میخواد یه بیزینس من یا بازاری موفق شود را آموزش می دهد.
نماد اعتماد
پشتیبانی
© All Rights Reserved. Mardebazar.ir
© کلیه حقوق برای مرد بازار محفوظ می‌باشد.