۷ مورد از بهترین کوتاه کننده های لینک

۷ مورد از بهترین کوتاه کننده های لینک
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۸ 0 نظر 35 بازدید

  تلاش برای متقاعد کردن مردم برای کلیک کردن روی لینک های طولانی و ناموزون ، تقریباً به اندازه  تلاش فروشنده ای که به دنبال راهی برای فروش خدمات مالی به مردم پشت درب منزل آنهاست، است. نیازی به گفتن نیست ، اگر مخاطبان شما لینکی را در یکی  از پست های رسانه های اجتماعی…

 

تلاش برای متقاعد کردن مردم برای کلیک کردن روی لینک های طولانی و ناموزون ، تقریباً به اندازه  تلاش فروشنده ای که به دنبال راهی برای فروش خدمات مالی به مردم پشت درب منزل آنهاست، است. نیازی به گفتن نیست ، اگر مخاطبان شما لینکی را در یکی  از پست های رسانه های اجتماعی شما مشاهده کنند که تصور می کنند اسپم است ، معادل دیجیتالی ای را برای کوبیدن درب در صورت شما انجام می دهند،استفاده از کوتاه کننده های لینک بهترین راه است.

 

برای جلوگیری از این که در هنگام استفاده از لینک برای به اشتراک گذاشتن دارای اسپم یا ناپسند ، تلقی نشوید ، در لیست ما هفت مورد از بهترین کوتاه کننده گان پیوند(لینک) را مشاهده می کنید که پیوندهای شما را به آدرسهای اینترنتی پاک ، سازگار و قابل کلیک تبدیل می کنند.

 

کوتاه کننده URL

کوتاه کننده های URL نه تنها پیوندهای شما را به URL هایی قابل قبول تغییر میدهند، بلکه به شما این امکان را می دهند عملکرد لینکهای فردی خود را نیز ردیابی کنید. برخی از کوتاه کننده های URL حتی گزینه های لینک مارک را ارائه می دهند.

 

مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک چیست؟

 

استفاده از کوتاه کننده لینک می تواند از سه طریق اصلی به برند شما سود برساند:

 

  1. وقتی پیوندهای طولانی را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید ، می تواند مانند اسپم به نظر برسد یا کاربران را از کلیک روی چیزی که آنها را نمی شناسند باز دارد. به طور خاص ، اضافه کردن پارامترهای ردیابی به پیوندهای شما می تواند منجر به URL هایی شود که برای کسی که با روشهای معمولی ردیابی پیوند نا آشنا است ، طولانی و گیج کننده به نظر برسد. کوتاه کننده های پیوند می توانند پیوندهای اسپمی را به لینک های روشن و مختصر هرس کنند.

 

  1. بسیاری از میانبرهای پیوند همچنین به شما این امکان را می دهند که عملکرد و تجزیه و تحلیل های لینک خود را ردیابی کنید ، این به شما کمک می کند درک کنید کدام بخش از محتوا در سیستم عامل های خاص بهترین عملکرد را دارند.

 

  1. هر شبکه رسانه های اجتماعی میزان کاراکترهایی را که می توانید در پست های خود داشته باشید ، محدود می کند. توییتر و لینکدین به ترتیب دارای ۲۸۰ و ۶۰۰ نویسه کوتاهترین شخصیت را دارند ، بنابراین اگر شما نیاز به پیوند یا یک هشتگ اضافی در یکی از پست های خود دارید ، کوتاه کردن لینک ها به شما کمک می کنند تا در حد مجاز باشید.

 

 

 

کوتاه کننده های لینک

 

بهترین کوتاه کننده های URL

Bit.ly

Blink

Rebrand.ly

Ow.ly

Buff.ly

TinyURL

Tiny.CC

 

 

۱-Bit.ly

 

Bit.ly یک پلت فرم کوتاه کننده لینک است که یک داشبورد جامع را نشان می دهد که معیارهای عملکرد پیوندهای شما را نشان می دهد ، مانند نرخ کلیک از طریق ، آمار کانال و اطلاعات جغرافیایی افرادی که روی پیوندهای شما کلیک می کنند. آنها همچنین لینک های مارک دار را ارائه می دهند و با نرم افزار مدیریت رسانه های اجتماعی مانند Sprinklr ، Sprout Social، Buffer، Hootsuite و HubSpot ادغام شده اند تا به شما در توزیع یکپارچه لینک های کوتاه شده خود از طریق پروفایل رسانه های اجتماعی خود کمک کنند.

 

حساب رایگان Bit.ly حداکثر ۵۰۰ لینک مارک تجاری ، ۱۰،۰۰۰ پیوند بدون مارک ، و گزارش اطلاعات در مورد ارجاع کنندگان برتر شما را ارائه می دهد ، که برای مشاغل کوچک ایده آل است. برنامه سازمانی آنها به شما این امکان را می دهد تا به همان اندازه پیوندهای مورد نظر خود از مارک تجاری استفاده کنید و همچنین تمام داده ها و معیارهای ذکر شده در بالا را ارائه می دهد ، این بهترین راه حل برای مشاغل بزرگ است که می خواهند هر پیوندی را در کمپین های بازاریابی خود مارک و ردیابی کنند.

 

۲-Bl.ink

 

به عنوان یکی از کوتاه کننده های لینک دقوی تر در آنجا ، Bl.ink پیوندهایی با مارک هوشمند ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پیوندهای دلخواه ایجاد کنید که حاوی کلمات مرتبط باشد و فقط یک رشته تصادفی از کاراکترها نیست. آنها همچنین گزارشهای تحلیلی ارائه می دهند که می توانند براساس تاریخ ، زمان ، زبان ، مراجعه کنندگان ، دستگاه و مکان ، کلیکها را ردیابی کنند و با ابزارهای تحلیلی وب مانند Google Analytics ، Adobe و دیگران ادغام شوند.

 

Bl.ink چهار رده اشتراک ارائه می دهد: یک برنامه رایگان ، یک برنامه برای افراد و تیم های کوچک با حداکثر ۱۵ کاربر ، یک برنامه برای تیم ها و مشاغل با حداکثر ۵۰ کاربر و یک برنامه برای سازمان های بزرگ با بیش از ۵۰ کاربر. با شروع ۱۲ دلار در هر ماه ، آنها برنامه های خود را بر اساس میزان پیوندهایی که می خواهید ایجاد و پیگیری کنید ، قیمت گذاری می کنند. به عنوان مثال ، کاربران رایگان می توانند حداکثر ۱۰۰۰ پیوند ایجاد کرده و در هر لینک حداکثر ۱۰۰۰ کلیک را مشاهده کنند. پس از آن ، شما با توجه به تعداد پیوندهایی که ایجاد می کنید و پیگیری می کنید ،هزینه را پرداخت خواهید کرد.

 

۳-Rebrand.ly

 

Rebrand.ly با اطمینان بیش از ۲۵۰،۰۰۰ مشتری ، یک پلت فرم کوتاه کننده لینک است که می تواند لینک های شما را مارک کند ، معیارهای عملکرد آنها را ردیابی کند ، یا با بیش از ۵۰ سیستم عامل دیگر ادغام شود تا به صورت یکپارچه لینک های خود را توزیع کند.

 

Rebrand.ly با دو برنامه برای افراد و دو برنامه برای تیم ها ، راه حل های کوتاه کردن لینک را برای شرکت های کوچک و تجاری ارائه می دهد. به عنوان مثال ، برنامه استارتاپ آنها ۵۰،۰۰۰ کلیک ردیابی شده ، ۵۰۰۰ پیوند مارک دار و ۵ نام دامنه سفارشی با ۲۹ دلار در ماه را ارائه می دهد ، در حالی که برنامه حق بیمه آنها ۲۰۰۰،۰۰۰ کلیک پیگیری شده ، ۲۰۰۰۰۰ پیوند مارک دار و ۲۰ نام دامنه سفارشی را با ۴۴۹ دلار در ماه ارائه می دهد.

 

۴-Ow.ly

 

Ow.ly توسط بستر مدیریت رسانه های اجتماعی توسعه Hootsuite یافته است ، در واقع کوتاه کننده پیوندی است که در هر حساب Hootsuite رایگان درج شده است. با استفاده از Ow.ly می توانید لینک های خود را توزیع کرده و معیارهای عملکرد آنها را مستقیماً در پلت فرم Hootsuite ردیابی کنید ، که به شما این امکان را می دهد هر پیوندی را که برای همه پروفایل های رسانه های اجتماعی خود ارسال می کنید کوتاه کنید. Ow.ly برای هرکسی که از Hootsuite به عنوان پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی خود استفاده می کند ، بهترین گزینه است.

 

۵-Buff.ly

Buff.ly مشابه ابزار کوتاه کردن پیوند Hootsuite ، در Buffer ، یک سیستم عامل دیگر مدیریت رسانه های اجتماعی است. با Buff.ly ، می توانید پیوندهای خود را کوتاه کرده ، آنها را شخصی سازی کنید ، آنها را در تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی خود توزیع کرده و معیارهای عملکرد آنها را درست در بستر Buffer ردیابی کنید. Buff.ly برای هرکسی که از بافر به عنوان پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی خود استفاده می کند مناسب است.

 

۶-TinyURL

استفاده از TinyURL ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به TinyURLML بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. می توانید به سرعت پیوند مورد نظر خود را برای URL کوتاه و همچنین نام مستعار سفارشی پر کنید. اگر کسی از نام مستعار شما استفاده نکند ، پیوندی که به دست می آورید چیزی شبیه به “tinyurl.com/alias” خواهد بود.

 

صفحه کوتاه کردن پیوند TinyURL از آنجا که اطلاعات URL را پر می کنید و ارسال را فشار می دهید ، به سه نوع آدرس اینترنتی نشان داده می شوید: پیوند طولانی ، یک لینک کوتاه ایجاد شده و یک گزینه سوم که می تواند به عنوان پیشنمایش صفحه وب استفاده شود.

 

کوتاه کننده های لینک

۷-Tiny.CC

Tiny.CC به شما این امکان را می دهد لینکهای کوتاه موقت را ایجاد کنید و به سادگی با قرار دادن پیوند طولانی خود در یک جعبه متن و فشردن Shorten. مانند TinyURL ، می توانید این پیوندها را نیز شخصی سازی کنید.

 

اگر  دارای یک اشتراک شوید ، می توانید پیوندهای غیرقابل انعطاف داشته باشید و بعدا URL ها را ویرایش کنید. اگر شما یک کاربر رایگان باشید ، در نهایت پیوند منقضی می شود و نمی توانید پس از تولید آنها را ویرایش کنید.

 

پیمایش در کوتاه کننده  های لینک

اگر مجبورید چند پیوند تند و زننده به اشتراک بگذارید ، در کوتاه کردن آنها هیچ ضرری وجود ندارد زیرا روند سریع و ساده است. گذشته از مشاهده راحت تر ، پیوندهای کوتاه شده می توانند برای چاپ تبلیغات ، علائم فیزیکی یا مکانهایی که نمی توانید به سایت دیگری پیوند بزنند نیز مفید باشد.

 

تعداد انگشت شماری از وب سایت های رایگان و دارای هزینه برای کوتاه کردن لینک وجود دارد. اما شاید تعجب کنید که کدام یک را انتخاب کنید. برای کمک به شما ، ما شما را با دو نکته سریع آشنا خواهیم کرد:

 

  • اگر از یک نرم افزار تحلیلی مانند Google استفاده نمی کنید ، ممکن است بخواهید از یک لینک کوتاه استفاده کنید که شامل آمارهای اساسی ، مانند نمایش صفحه است.

 

  • از طرف دیگر ، اگر می خواهید پیوند خود را شخصی سازی کنید ، یک Shorter نیز می خواهید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

 

مرد بازار
متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار
نماد اعتماد
پشتیبانی
© All Rights Reserved. Mardebazar.ir
© کلیه حقوق برای مرد بازار محفوظ می باشد.