چگونگی محاسبه ویو فیلم در یوتیوب

چگونگی محاسبه ویو فیلم در یوتیوب
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۸ 0 نظر 19 بازدید

یکی از محبوب ترین فیلم ها در YouTube مصاحبه ۲۰ دقیقه ای با ادریس البا است که در هنگام خوردن بالهای تند به سؤالات سخت پاسخ می دهد. اگر با Hot Ones ، “نمایش با سوالات داغ و حتی بال های داغ” آشنا هستید ، ممکن است برایتان تاسف آور نباشد که بدانید این فیلم…

یکی از محبوب ترین فیلم ها در YouTube مصاحبه ۲۰ دقیقه ای با ادریس البا است که در هنگام خوردن بالهای تند به سؤالات سخت پاسخ می دهد. اگر با Hot Ones ، “نمایش با سوالات داغ و حتی بال های داغ” آشنا هستید ، ممکن است برایتان تاسف آور نباشد که بدانید این فیلم نزدیک به ۴ میلیون بازدید دارد.۴ میلیون ویو فیلم در یوتیوب!!!!

 

درست است ، بالهای تند می توانند میلیونها بازدید را در کمتر از یک هفته در YouTube کسب کنند. این دیدگاه ها از کجا آمده اند؟ چه چیزی دقیقاً به عنوان “ویو view” حساب می شود و چه نمی شود؟ برای کسانی که کنجکاو هستند ، یا اگر یک بازاریاب هستید که به دنبال گسترش استراتژی روی یک سکو با نزدیک به ۲ میلیارد بازدیدکننده ماهانه هستید ، YouTube این پاسخ را به شما می دهد.

ویو فیلم در یوتیوب

تلاش برای شکستن تعداد ویوها “view”

YouTube همیشه بدیهی ترین انتخاب برای بازاریابان نبوده است. حتی آماری در مورد نحوه کرک کردن کدYouTube نیز موجود است،با این حال ، هنوز شک و تردیدی در مورد آنچه در سال ۲۰۱۹ به عنوان ویو فیلم در یوتیوب و یا بازدید در نظر گرفته می شود ، وجود دارد. برای سایتی که هیچ کس از تغییرات منظم آن غافلگیر نیست ، مبنا و شرط اولیه برای ویو چیست؟

 

چه چیزی در YouTube در سال ۲۰۱۹ مشاهده می شود؟

YouTube یک ویو را به عنوان “نمایشی توسط بیننده ویدیوی YouTube  که مشخص شده است اسپم نیست” توصیف می کند. “به عبارت دیگر ، یک فیلم بدون ویروس که توسط یک رایانه انتخاب و تماشا می شود.

 

وقتی یک ویدیو دی اسپم شد ، برای ویروس های مخرب احتمالی و تهدیدات امنیتی هکرها اسکن می شود. هرگونه تهدید در طول روند غربالگری برداشته می شود.

 

پس صبر کنید. اگر فرمول پنهانی برای بازدید وجود ندارد ، آیا کسی نمی تواند ویدیوی خود را برای به دست آوردن بازدید دستکاری کند؟ دیگر نه. در اوایل YouTube ،برای کسب درآمد استفاده نمی شد. این فرضیه بود که تقریباً هر نمایش در تعریف اصلی متناسب است که: یک ویو فیلم در یوتیوب،ویدئویی عاری از ویروس است. با توجه به طاقت فرسا بودن این سکوی طولانی طولی نکشید تا سازندگان بتوانند سیستم را هک کنند. از این دیدگاه به عنوان “نمایش تقلبی” یاد می شود.

 

خوشبختانه ، یوتیوب در ردیابی نماهای تقلبی بسیار خوب بوده است. برخی از علائمی که به دنبال آن هستند عبارتند از:

 

بازدیدها– تک کاربری هستند ،در واقع هر کاربر که ویدئو را می بیند  و یا ویدیو را رفرش می کند ،تعداد ویدئو ها افزایش می یابد.

ویروس ها – اگر یک ویدیو مانند بدافزار به نظر می رسد – نرم افزار طراحی شده برای آسیب رساندن به رایانه ، سرور یا شبکه شما ، حذف می شود.

پخش خودکار وب سایت – اگر این فیلم برای پخش خودکار در یک وب سایت تنظیم شده است ، آن را به عنوان یک بازدید حساب نمی کند.

این نرم افزار در سیستم امنیتی YouTube توانایی شناسایی بدافزارها – برنامه رایانه ای که به ارسال پیام های ناخواسته از رایانه شما – و هرزنامه ها کمک می کند را دارد. YouTube به طور خودکار آنها را حذف می کند تا روند نمایش نرمتر انجام شود.

 

پس از ۳۰۰ ویو چه اتفاقی می افتد؟

 

پس از رسیدن یک فیلم به ۳۰۰ بازدید ، کار آغاز می شود. YouTube شمارش بازدیدها را متوقف می کند. سیستم آن شروع به ردیابی نماهای ورودی و همچنین این ۳۰۰ بازدید ،می کند. می تواند ویوهای تقلبی را با شناسایی آنها حذف کند. پس از پایان مراحل غربالگری ، پیشخوان نمایش به حالت عادی بر می گردد ، اما YouTube نظارت بر مشاهده های جعلی در هر فیلم را ادامه خواهد داد.

 

چرا ۳۰۰؟ تعداد ویو زیر ۳۰۰ قدرت آسیب به صفحه اصلی YouTube و به هم ریختن  الگوریتم  وب سایت را ندارند. الگوریتم YouTubeدر مقابل آشفتگی های این چنینی قدرتمند است.

نمایش ویدئو در یوتیوب

ریتم الگوریتم ها

اگر ناشران نتوانند از دستورالعمل های YouTube پیروی کنند ، فیلم ها حذف می شوند. یوتیوب مجموعه دستورالعمل های خاصی برای بیننده گان  دارد که بسیار جدی گرفته می شوند. یکی از دلایل این امر این است که اگر یک ویدیو به تعداد مشخصی از بازدیدها برسد و در دستورالعمل ها قرار بگیرد ، واجد شرایط کسب درآمد است.

 

کسب درآمد از حساب YouTube این امکان را برای شما فراهم می کند که یک ویدیو درآمد هزاران دلاری را داشته باشد زیرا با داشتن میلیون ها بازدید در قلمرو سرزمین خود قرار می گیرد. در حقیقت حسابهایی که ویو جعلی ایجاد می کنند ، درآمد ناعادلانه نصیبشان خواهد شد. هدف سیاست های YouTube در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که هر خالق روی هر ویدئویی که تولید می کند سخت کار می کند.

 

گفته می شود که الگوریتم ها دائما تغییر می کنند – بعضی اوقات در یک چشم به هم زدن. برای به روزترین اطلاعات در مورد پروتکل مناسب فیلم ، دستورالعمل های YouTube را بطور مرتب مرور کنید ، به ویژه هنگامی که تغییراتی را برای سازندگان اعلام می کند.

 

یکی دیگر از دلایلی که ویو مسئله ای بسیار جدی است ، توانایی کاربر برای یافتن ویدیوهایی است که به آنها علاقه مند هستند. این کار بسیار اضطراب آور است که هزاران فیلم اسپم را کشف کنید تا بتوانید یک ویدئو مناسب را پیدا کرده و به یکی از همکارانتان در مورد چگونگی ویرایش فیلم پیشنهاد دهید.

 

تمام این بحث در مورد الگوریتم ها و صفحه اصلی ممکن است کمی نا آشنا به نظر برسد ، وقتی سوال اصلی در واقع این است که “چگونه می توانم از این موارد برای ویو استفاده کنم؟” نگران نباشید ، تا زمانی که فیلم ها را برای جستجو بهینه می کنید. راه هایی برای کلیک کردن افراد بر روی محتوای شما وجود خواهد داشت.

 

رمزگشایی مکانیک YouTube می تواند کمی مشکل باشد. اما YouTube از سیستمی استفاده می کند که به دقت و هوشمندانه بیننده را رصد می کند تا بتواند معتبرترین تجربه را به سازندگان و کاربران خود تحویل دهد.

 

با شمارش نماها لحظه ای که نماهای جعلی می توانند به یک مشکل واقعی تبدیل شوند ، YouTube مشکلات احتمالی را برطرف می کند.

مرد بازار
متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار متن معرفی مرد بازار
نماد اعتماد
پشتیبانی
© All Rights Reserved. Mardebazar.ir
© کلیه حقوق برای مرد بازار محفوظ می باشد.