Shadowban اینستاگرام چگونه رخ می دهد؟

Shadowban اینستاگرام چگونه رخ می دهد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 14 اکتبر 2019 0 نظر 74 بازدید

هنگامی که می خواهید فالورهایتان را در اینستاگرام خود افزایش دهید ، برای گسترش مخاطبان و رسیدن به مخاطب خود به هشتگ و تعامل وابسته هستید. بنابراین وقتی ناگهان به نظر می رسد محتوای شما در هیچ کجا نشان داده نمی شود ، می تواند بیش ازهرچیزی دلسرد کننده باشد.اگر احساس می کنید پست های…

هنگامی که می خواهید فالورهایتان را در اینستاگرام خود افزایش دهید ، برای گسترش مخاطبان و رسیدن به مخاطب خود به هشتگ و تعامل وابسته هستید. بنابراین وقتی ناگهان به نظر می رسد محتوای شما در هیچ کجا نشان داده نمی شود ، می تواند بیش ازهرچیزی دلسرد کننده باشد.اگر احساس می کنید پست های شما لایک و کامنت های کمتری را دریافت می کنند ، یا در هشتگ های خاصی ظاهر نمی شوند، ممکن است Shadowban اینستاگرام شده باشید.

 

 

Shadowban اینستاگرام

Shadowban اینستاگرام

 

Shadowbanning عمل مسدود کردن محتوای کاربر در سایت های رسانه های اجتماعی است ، به گونه ای که کاربر نمی داند که این اتفاق افتاده است. اگر در اینستاگرام Shadowban باشید ، محتوای شما در فید هر کسی ظاهر نمی شود مگر اینکه آنها از قبل شما را دنبال کنند.

 

از دیدگاه اینستاگرام ، Shadowbanningاین معنی را می دهد که  به Instagram اجازه می دهد تا حسابهایی را که مطابق با شرایط آنها نیستند فیلتر کند. برخی از افراد از اقدامات غیر مجاز برای گسترش فالوور های اینستاگرام خود استفاده می کنند ، مانند ربات های خودکار یا صدها هشتگ بی ربط به محتوای آنها. اگر اینگونه باشد ، به نظر می رسد مسدود کردن این حساب ها فقط برای اینستاگرام مناسب است ، بنابراین کاربران می توانند همچنان به دریافت محتوای واقعی و مفید کمک کنند.

 

در حالی که اینستاگرام آشکارا به پذیرش Shadowban اعتراف نمی کند ، آنها در ماه فوریه بیانیه ای را منتشر کردند که خطایی را برای کاربران درمورد محتوای خود در عدم نمایش هشتگ های خاص منتشر کرد.

 

بیانیه آنها حداقل معضل هشتگ را به عنوان یک واقعیت تأیید می کند – اما بسیاری گمان می کنند که این بیانیه راه اعتراف اینستاگرام برای پذیرش Shadowban است ، بدون آنکه در واقع اعتراف کند.

 

 

لازم به ذکر است که اینستاگرام الگوریتم خود را غالبا تغییر می دهد ، بنابراین این تغییرات می تواند دلیلی باشد که شما شاهد افت درگیری خود بوده اید.

 

با این وجود ، احتمال Shadowban کردن یک تاکتیک واقعی است که به معنای پنهان کردن محتوای کاربران از مخاطبان گسترده اینستاگرام است ، و اگر Shadowban شده اید ، مهم است که برای دیدن محتوای خود اقدامات لازم را انجام دهید.

 

بیایید چگونه بدانیم که آیا شما Shadowban هستید ، و همچنین نکاتی درباره خروج خود از لیست ، بررسی خواهیم کرد.

 

خوشبختانه ، ترفندی آسان برای فهمیدن اینکه آیا حساب شما Shadowban است یا خیر ، وجود دارد.

 

آیا در اینستاگرام Shadowban شده ام؟

ابتدا ، تصویری را با هشتگی ارسال کنید که اغلب از آن استفاده نمی شود. (اگر از هشتگی استفاده می کنید که دارای میلیون ها پست مرتبط با آن است ، دشوار است که بگویید محتوا ممنوع است). پس از ارسال ، از پنج نفر که شما را دنبال نمی کنند – یا کارمندان – برای جستجوی هشتگ استفاده کنید. اگر هیچ کدام از آنها پست شما را در آن نتایج نمی بینند ، به احتمال زیاد شما Shadowban شده اید.

 

اگر یک یا دو نفر از کارمندان شما بتوانند پست شما را ببینند ، ممکن است با افت درگیری مواجه شوید. اگر اینگونه باشد ، می توانید چندین مرحله برای رفع این مشکل بردارید.

 

اگر این آزمون را اجرا کرده اید و معتقدید که Shadowban شده اید ، نگران نباشید – ما یک راه حل برای شما داریم.

 

چرا شما Shadowbanned شده اید، و چگونه آن را اصلاح کنید

چند دلیل احتمالی وجود دارد که ممکن است حساب شما Shadowban شود. برای اطمینان از این که این اتفاق دیگر نیفتد ، بیایید برخی از اقداماتی را که ممکن است انجام داده باشید که باعث شده شما Shadowban شوید را بررسی کنیم:

شما از رباتها یا ابزار خودکار “رشد اینستاگرام” استفاده می کنید.

اگر خودتان سخت کار نمی کنید ، موارد زیر را به صورت واقعی رشد نمی دهید. اینستاگرام از این موضوع ناراحت است – به عنوان مثال ، در گفته خود در بالا ، آنها کاربران را ترغیب می کنند که یک استراتژی را برای ارتباط با مخاطبان مناسب برقرار کنند. استفاده از رباتها یک تاکتیک اسپم است و می تواند منجر به Shadowban شود.

 

شما از هشتگ های شکسته استفاده می کنید.

گاهی اوقات ،اینستاگرام بر یک هشتگ محبوب با محتوای نامناسب غلبه می کند. وقتی این اتفاق بیفتد ، اینستاگرام می تواند هشتگ را حذف کرده یا استفاده از آن را محدود کند. اگر از هشتگ شکسته استفاده کنید ، از رتبه بندی هشتگ های دیگر جلوگیری می کند ، همچنین می تواند به یک حساب مسدود شده منجر شود.

 

حساب شما اغلب report می شود

هنگامی که کاربران به طور مکرر یک حساب کاربری را گزارش می دهند ، اینستاگرام تصور می کند که حساب شما محتوای نامناسبی را ارسال می کند یا شرایط خدمات آنها را نقض می کند. آنها ممکن است حساب شما را غیرفعال کنند ، یا می توانند آن را Shadowban کنند.

 

شما خیلی سریع پست ارسال می کیند ، کامنت ارسال می کنید ، درگیر می شوید یا افراد را دنبال می کنید.

اینستاگرام محدودیتهای زمانی را در مورد اینکه چند بار می توانید دنبال کنید ، کامنت بگذارید یا دایرکت دهید را در یک ساعت یا روز دارد که باید از آنها استفاده کنید. این منطقی است – اگر شما طی یک ساعت ۸۰ نفر را دنبال کنید ، احتمالاً یک ربات کار را انجام می دهد ، نه شما.

 

این اقدامات ممکن است به شما در رشد سریع موارد زیر کمک کند ، اما آنها نمی توانند به شما در ارتباط با افراد مناسب کمک کنند ، به همین دلیل در وهله اول در اینستاگرام هستید. علاوه بر این ، این رفتارها به احتمال زیاد منجر به Shadowban خواهد شد ، که میزان مواجهه شما با مخاطبان جدید را به شدت محدود می کند.

 

نحوه رفع یا جلوگیری از Shadowban اینستاگرام

برای اینکه حساب خود را به حالت عادی برگردانید ، می خواهید آسیب را برعکس کنید. در اینجا آمده است که چه اقداماتی انجام دهید:

اگر از ربات یا سرویس خودکار دیگری استفاده می کنید ، استفاده از آنها را متوقف کرده و فوراً آنها را حذف کنید.

برای اطمینان از اینکه حساب ها هنوز به شما وصل نشده اند ، به اینستاگرام دسک تاپ خود رفته و روی “ویرایش نمایه” و سپس “برنامه های مجاز” کلیک کنید. اگر هر یک از حسابهای ربات خود را در این لیست مشاهده کردید ، روی “لغو دسترسی” کلیک کنید تا آنها را به کلی حذف کنید به یاد داشته باشید ، ۱۰۰ دنبال کننده که عاشق برند شما هستند و محصولات شما را خریداری می کنند بهتر است از ۱۰۰۰ دنبال کننده که هرگز از شما خرید نمی کنند یا با محتوای شما تعامل ندارند.

Shadowban اینستاگرام

از هشتگ هایی که ممنوع است استفاده نکنید.

به لیست پیش نمایش لیست های ممنوع برای ۲۰۱۸ نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که هشتگ های شکسته شده را از محتوای خود حذف کنید.

 

دو روز استراحت کنید.

یک قطع کامل ۴۸ ساعته از استفاده از حساب های اینستاگرام خود می تواند سیستم را مجدداً تنظیم کند و شما را به مسیر خود بازگرداند ، و ارزش دارد که رسانه های اجتماعی موقت به هر حال پاک شوند ، این طور نیست؟

 

قوانین و مقررات اینستاگرام را دنبال کنید.

شرایط استفاده و دستورالعمل های انجمن Instagram را بخوانید و دنبال کنید.

 

از همه مهمتر ، بسیار مهم است که در هنگام رشد مخاطبان خود ، محتوای مفید ، معتبری را ارسال کرده و از بهترین عملکردها پیروی کنید. انجام این کار طول خواهد کشید ، اما برنده مسابقه آهسته و پایدار – Shadowban نمی شود – درست است؟

مرد بازار
مردبازار به افرادی که قصد حضور حرفه ای در بازار را دارند کمک می کند تا مهارت های موردنیاز را بدست آورند. مرد بازار کلیه مهارت هایی که یک نفر میخواد یه بیزینس من یا بازاری موفق شود را آموزش می دهد.
نماد اعتماد
پشتیبانی
© All Rights Reserved. Mardebazar.ir
© کلیه حقوق برای مرد بازار محفوظ می‌باشد.